Tkaniny

Odkrywamy sekrety tkanin.

Rotex - tkaniny - fakty i porady

ROTEX HOME TEXTILLE

Oto kolejna propozycja dla poszukiwaczy tkanin do tekstyliów domowych.

KRÓTKO O FIRMIE

Firma z siedzibą w Zduńskiej Woli swoją działalność zaczynała na początku lat 90. Oczywiście, jak to bywa w przypadku wielu firm – początki były skromne – podobnie jak asortyment, którym firma dysponowała. Stopniowo jednak zaczął się rozrastać, a wraz z nim rosły możliwości oferowane klientom.

CO OFERUJE?

Zaglądając na stronę hometextile.com.pl trafiamy na delikatne dekoracyjne organtyny i woale, koronkowe firanowe aplikacje, ozdobne żakardy. Nie brakuje też tkanin zasłonowych, kreskowanych czy koordynatów. Mocną stroną galerii są zdjęcia, ukazujące strukturę tkanin w dość dużym zbliżeniu. W porównaniu do wielu stron z tkaninami, funkcjonujących w sieci, oferta jest przedstawiona w sposób przejrzysty wizualnie. Niestety, sporym minusem wielu stron są słabe zdjęcia, na których nie widać struktury tkaniny, a kolory są często nieco przekłamane. Także w przypadku koronek jest to utrudnienie gdyż kiepskie zdjęcia ujmują im uroku. Rotex postawił na zdjęcia wyższej jakości.

Klienci, za pośrednictwem strony, są tez informowani o wszelkich aktualnościach – od zmian zachodzących w strukturze firmy, po świeże nowinki lub inspiracje.

Poszukując subtelnych, dekoracyjnych rozwiązań na okno czy stół warto rozejrzeć się w sieci za odpowiednim asortymentem. W czasie tej ‘tekstylnej przeprawy” Rotex może być jednym z przystanków, na których znajdziecie coś dla siebie.